Ing. arch. Karolína Röschl, Dis.

Ing. arch. Quang Dinh Vu

Ing. arch. Barbora Vu

Vymýšlíme a realizujeme spolu od roku 2015. Ateliér vznikl postupnou spoluprací během školních let na Fakultě umění a architektury. Během studií jsme nabírali pracovní zkušenosti v tuzemských i zahraničních ateliérech a nyní tvoříme pod jménem Ateliér Bárka.

Baví nás různá měřítka. Ať už se jedná o rekonstrukce bytů a domů nebo třeba novostavby a územní studie. Provedeme Vás od prvotních nápadů a vizí po samotnou realizaci stavby. Tedy od architektonické studie, dokumentace pro stavební úřad po detailní prováděcí dokumentace, aby vše klaplo tak, jak má.
Individualita klienta a lokality je pro nás důležitá a snažíme se ji v návrhu otisknout spolu s naším rukopisem. Klademe důraz na to, aby se spolupráce nesla v přátelském a svobodném duchu, protože věříme, že jen tak mohou vznikat nejlepší věci.

Edit:
Po studiích jsme si rozšířili obzory absolvováním zahradní architektury. Proto Vám můžeme navrhnout i zahradu nebo rovnou ovocný sad.
Neminuly nás ani učitelské ambice a po absolvování pedagogického minima, pořádáme pro děti tzn. Archidílny a Tvůrčí tábory, kde se seznamujeme s architekturou hravou formou.
Se spřátelenými ateliéry a firmami spolupracujeme na větších celcích jako jsou např. urbanistické studie a komplexnější zadání.

Barbora, Karolína a Quang

SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

Světlana Devyatkina
Karolína Hausenblasová